POULE A
Primera De Gele Klap/van Bruggen Bestratingen
Oké Hairstyling
Hotel het Gemeentehuis
Ziggo Zakelijk
Hoeksema Schilders
Vrijdag 19 juni 2015
18:10 18:35 Primera De Gele Klap/van Bruggen Bestratingen – Oké Hairstyling
18:40 19:05 Hotel het Gemeentehuis – Ziggo Zakelijk
19:10 19:35 Hoeksema Schilders – Primera De Gele Klap/van Bruggen Bestratingen
19:40 20:05 Oké Hairstyling – Hotel het Gemeentehuis
20:10 20:35 Ziggo Zakelijk – Hoeksema Schilders
Zaterdag 20 juni 2015
12:00 12:25 Hotel het Gemeentehuis – Primera De Gele Klap/van Bruggen Bestratingen
12:30 12:55 Oké Hairstyling – Hoeksema Schilders
13:00 13:25 Primera De Gele Klap/van Bruggen Bestratingen – Ziggo Zakelijk
13:30 13:55 Hoeksema Schilders – Hotel het Gemeentehuis
14:00 14:25 Ziggo Zakelijk – Oké Hairstyling
POULE B
Team Onbekend
Vortex Coaching
Go 4 Fitness
Groenvoorziening A.J. van der Werf
Groefsema Schilders
Vrijdag 19 juni 2015
18:10 18:35 Team Onbekend – Vortex Coaching
18:40 19:05 Go 4 Fitness – Groenvoorziening A.J. van der Werf
19:10 19:35 Groefsema Schilders – Team Onbekend
19:40 20:05 Vortex Coaching – Go 4 Fitness
20:40 21:05 Groenvoorziening A.J. van der Werf – Groefsema Schilders
Zaterdag 20 juni 2015
12:00 12:25 Go 4 Fitness – Team Onbekend
12:30 12:55 Vortex Coaching – Groefsema Schilders
13:00 13:25 Team Onbekend – Groenvoorziening A.J. van der Werf
13:30 13:55 Groefsema Schilders – Go 4 Fitness
14:30 14:55 Groenvoorziening A.J. van der Werf – Vortex Coaching
POULE C
kruidenvoorthuis.nl
Lijfering Dranken
JAHEKO
Woningstichting Wierden en Borgen
Duikbedrijf Wal
Vrijdag 19 juni 2015
18:10 18:35 kruidenvoorthuis.nl – Lijfering Dranken
18:40 19:05 JAHEKO – Woningstichting Wierden en Borgen
19:10 19:35 Duikbedrijf Wal – kruidenvoorthuis.nl
20:10 20:35 Lijfering Dranken – JAHEKO
20:40 21:05 Woningstichting Wierden en Borgen – Duikbedrijf Wal
Zaterdag 20 juni 2015
12:00 12:25 JAHEKO – kruidenvoorthuis.nl
12:30 12:55 Lijfering Dranken – Duikbedrijf Wal
13:00 13:25 kruidenvoorthuis.nl – Woningstichting Wierden en Borgen
14:00 14:25 Duikbedrijf Wal – JAHEKO
14:30 14:55 Woningstichting Wierden en Borgen – Lijfering Dranken
POULE D
LMB Rutgers / Beemer Boer’n
Autorijschool de Snelweg/Hoeksema Print
Vaatstra Installatiebedrijf
Le Nez
Houthandel Harkema
Vrijdag 19 juni 2015
18:10 18:35 LMB Rutgers / Beemer Boer’n – Autorijschool de Snelweg/Hoeksema Print
18:40 19:05 Vaatstra Installatiebedrijf – Le Nez
19:40 20:05 Houthandel Harkema – LMB Rutgers / Beemer Boer’n
20:10 20:35 Autorijschool de Snelweg/Hoeksema Print – Vaatstra Installatiebedrijf
20:40 21:05 Le Nez – Houthandel Harkema
Zaterdag 20 juni 2015
12:00 12:25 Vaatstra Installatiebedrijf – LMB Rutgers / Beemer Boer’n
12:30 12:55 Autorijschool de Snelweg/Hoeksema Print – Houthandel Harkema
13:30 13:55 LMB Rutgers / Beemer Boer’n – Le Nez
14:00 14:25 Houthandel Harkema – Vaatstra Installatiebedrijf
14:30 14:55 Le Nez – Autorijschool de Snelweg/Hoeksema Print
POULE E
Deli XL
Multipromo van der Klei
Onlineveilingmeester.nl
Friesland Campina Domo Bedum
Accountantskantoor Groeneveld
Vrijdag 19 juni 2015
TIJD: WEDSTRIJD:
18:10 18:35 Deli XL – Multipromo van der Klei
19:10 19:35 Onlineveilingmeester.nl – Friesland Campina Domo Bedum
19:40 20:05 Accountantskantoor Groeneveld – Deli XL
20:10 20:35 Multipromo van der Klei – Onlineveilingmeester.nl
20:40 21:05 Friesland Campina Domo Bedum – Accountantskantoor Groeneveld
Zaterdag 20 juni 2015
12:00 12:25 Onlineveilingmeester.nl – Deli XL
13:00 13:25 Multipromo van der Klei – Accountantskantoor Groeneveld
13:30 13:55 Deli XL – Friesland Campina Domo Bedum
14:00 14:25 Accountantskantoor Groeneveld – Onlineveilingmeester.nl
14:30 14:55 Friesland Campina Domo Bedum – Multipromo van der Klei
POULE F
Schoon Installaties/ Timmerbedrijf Gert Zijlstra
VOS|Gekas & Boot B.V.
Smit Prefab Beton B.V.
Beukema Grondwerken BV
Clafis Ingenieus
Vrijdag 19 juni 2015
18:40 19:05 Schoon Installaties/ Timmerbedrijf Gert Zijlstra – VOS|Gekas & Boot B.V.
19:10 19:35 Smit Prefab Beton B.V. – Beukema Grondwerken BV
19:40 20:05 Clafis Ingenieus – Schoon Installaties/ Timmerbedrijf Gert Zijlstra
20:10 20:35 VOS|Gekas & Boot B.V. – Smit Prefab Beton B.V.
20:40 21:05 Beukema Grondwerken BV – Clafis Ingenieus
Zaterdag 20 juni 2015
12:30 12:55 Smit Prefab Beton B.V. – Schoon Installaties/ Timmerbedrijf Gert Zijlstra
13:00 13:25 VOS|Gekas & Boot B.V. – Clafis Ingenieus
13:30 13:55 Schoon Installaties/ Timmerbedrijf Gert Zijlstra – Beukema Grondwerken BV
14:00 14:25 Clafis Ingenieus – Smit Prefab Beton B.V.
14:30 14:55 Beukema Grondwerken BV – VOS|Gekas & Boot B.V.